31.03.2017

Do grona naszych kontrahentów dołączyła wiodąca na rynku europejskim firma logistyczna. Rozpoczęta współpraca zapewnia nam możliwość przewozu towarów na terenie całej Unii Europejskiej. W związku ze zwiększonym zapotrzebowaniem na transport międzynarodowy nawiążemy współpracę z profesjonalnymi firmami transportowymi, zajmującymi się transportem międzynarodowym jak również indywidualnymi przewoźnikami posiadającymi "wolne" ciągniki siodłowe. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów współpracy.

24.02.2017

W dniu dzisiejszym zapoznaliśmy się harmonogramem odbioru naczep marki G.MAGYAR. Mamy do zaoferowania 14 cystern: cysterny 2 komorowe - 7szt, cysterny 3 komorowe - 7szt. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu zapoznania się ze szczegółowymi datami odbioru pojazdów.

06.02.2017

Dziś otrzymaliśmy harmonogram odbioru pojazdów marki Feldbinder. W zamówionym pakiecie 20 pojazdów znajdują się cysterny do przewozu płynnych artykułów spożywczych (12 szt) oraz silosy do przewozu towarów sypkich (8 szt). Zapraszamy do kontaktu z nami w celu zapoznania się ze szczegółowymi datami odbioru pojazdów.

10.10.2016

Miło nam poinformować, że ruszyła realizacja zamówionego pakietu 20 wyspecjalizowanych pojazdów wiodącego producenta naczep. Wśród zamówionych pojazdów znajdują się cysterny do przewozu płynnych artykułów spożywczych oraz silosy do przewozu towarów sypkich. Zamówienie realizowane będzie sukcesywnie na przestrzeni roku 2017. Zapraszamy wszystkie przedsiębiorstwa transportowe, operatorów logistycznych a także inne firm korzystające z taboru transportowego do zapoznania się z naszą bogatą ofertą i możliwościami współpracy.

04.03.2016

Ruszyła długo wyczekiwana realizacja wcześniej podpisanych zamówień na pojazdy producentów takich jak LAG, Feldbinder i G.MAGYAR. Pojazdy posiadają podzespoły najlepszych producentów na rynku transportu produktów płynnych jak i towarów sypkich. Bogate wyposażenie naczep zarówno cystern jaki i silosów umożliwi sprawną i bezproblemową obsługę wszystkich zleceń. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu.

10.12.2015

Z przyjemnością informujemy, że podpisaliśmy zamówienia na 30 pojazdów renomowanych europejskich producentów takich jak LAG, Feldbinder i G.MAGYAR. Naczepy wykonane w najnowszej technologi zapewniają wysoką bezawaryjność oraz najwyższy standard świadczenia usług przewozowych. Wśród zamówionych pojazdów znajdują się:
- cysterny do przewozu płynnych artykułów spożywczych;
- cysterny do przewozu paliw płynnych;
- silosy do przewozu towarów sypkich.
Zamówienia realizowane będą sukcesywnie na przestrzeni roku 2016. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

08.08.2015

Zapraszamy przewoźników zainteresowanych współpracą w zakresie transportu towarów ciekłych i sypkich przy wykorzystaniu naszych środków transportu ( naczep ). Oferujemy dzierżawę naczep krótko– i długoterminową na bardzo korzystnych warunkach.

24.07.2015

Zapraszamy do współpracy producentów, firmy zajmujące się magazynowaniem oraz wszystkich tych, którzy potrzebują przetransportować swoje towary. Posiadamy bogatą bazę przewoźników i tabor wyspecjalizowanych cystern do przewozu płynnych artykułów spożywczych, paliw, substancji chemicznych jak i silosów do transportu materiałów sypkich.